Dovolenka vo svete

Dovolenka v Egypte

Cestovná kancelária ETI – Váš organizátor zájazdov 

Cestovnú kanceláriu ETI založili v roku 1998 Maja-Jennifer Köhl a jej manžel, Mohamed Samir, vo Frankfurte nad Mohanom. Obaja sa od začiatku špecializovali na organizáciu a predaj zájazdov do Egypta.  

Za úspech vďačíme samozrejme v prvom rade Vám, našim klientom a priateľom. Za Vašu vernosť a podporu sa Vám chcem srdečne poďakovať! Mnohí z Vás sú medzičasom stálymi klientmi našich RED SEA HOTELov a užívajú si výhody nášho programu pre stálych zákazníkov MAHARA Club a ETI – komplexný servis: privítanie a priamy transfer nemecky/anglicky hovoriacim sprievodcom, neskorý check-out (od ubytovanie sa v deň odchodu) zdarma a mnoho ďalších výhod.  

Skoro žiadna dovolenková destinácia v posledných rokoch nezískala toľko obľuby ako Egypt. Oblasti na kúpanie pri Červenom mori ako Hurghada, Makadi Bay a Sharm El Sheikh sa vďaka len 4-hodinovému letu stali blízkym odpočinkovým cieľom Rakúšanov a Slovákov. Egypt, požehnaný slnkom a morom, je perfektnou destináciou po celý rok. 

CAIRO EXPRESS TRAVEL 

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T. s dlhoročnými skúsenosťami patrí k vedúcim organizátorom výletov v Egypte. Samozrejme má C.E.T. v Egypte potrebnú štátnu licenciu na predaj výletov.  

Váš sprievodca/delegát na mieste 

V hoteloch RED SEA HOTELS má Váš príslušný delegát informačné hodiny každý deň, vo všetkých ostatných hoteloch je to niekoľkokrát do týždňa. Naši delegáti Vám budú radi nápomocní pri všetkých Vašich otázkach a želaniach a vždy si vypočujú Váš názor. Delegáti sú starostlivo pripravení na svoju úlohu a prirodzene všetci hovoria plynule po nemecky a po anglicky. Pre slovenských klientov sú k dispozícii aj slovensko/česky hovoriaci delegáti. Ako egyptskí experti sú vám vždy k dispozícii s mnohými informáciami o tejto krásnej a rozmanitej dovolenkovej krajine.  

Bezbariérové ​​cestovanie Wiedeň

Čo musíte urobiť, aby ste mohli využívať službu PRM na viedenskom letisku? 

Už pri rezervácii letu uveďte svoj stupeň zníženia pohyblivosti (pozri stupeň zníženia pohyblivosti na tejto stránke nižšie). 

Prosím, informujte svoju cestovnú spoločnosť alebo leteckú spoločnosť (letecké spoločnosti na letisku Viedeň) o vašej potrebe pomoci najmenej 48 hodín pred odletom. Takto je možné garantovať presmerovanie na asistenčnú službu. 

Nezaregistrovali ste potrebu? Nie je problém, príďte na check-in vašej leteckej spoločnosti, tam nájdete pomoc v každom prípade. Len to môže trvať trochu dlhšie.Všetky služby sú samozrejme dostupné nepretržite a bezplatne. Použite svoj taxík alebo váš sprievod označené voľné parkovacie miesta na nastupovanie a vystupovanie v blízkosti terminálu a príletovej haly. 

Parkovisko 

Parkujte na vyznačených parkoviskách v blízkosti všetkých terminálov a príletovej haly so zľavou 50 %. 

Odchod 

Nahláste sa na odbavovacom pulte vašej leteckej spoločnosti. 
Prenos zástery 

Špeciálne vybavené minibusy vás odvezú z terminálu na terminál alebo z terminálu do lietadla a späť. 

Osobná eskortná služba 

Oznámte svoju potrebu vašej cestovnej spoločnosti alebo leteckej spoločnosti pri rezervácii alebo 48 hodín pred odletom. Takto vás môžeme bezpečne sprevádzať. 

Krátke čakacie doby 

Garantujeme kratšie čakacie doby pri check-ine, bezpečnostnej kontrole a pri bráne. 

Privezú vás/vyzdvihnú na/z viedenského letiska súkromné ​​vozidlo alebo taxík? 

Potom využite vyznačené voľné parkovacie miesta na vystupovanie alebo nastupovanie a vykladanie či nakladanie batožiny. Odtiaľ sa dostanete do odletovej alebo príletovej haly na rovnakej úrovni. Keď prídete, oznámte sa, prosím, službe mobility v príletovej hale alebo v termináli 3, prípadne pri odbavovacej prepážke vašej leteckej spoločnosti.Ak prichádzate vlastným vozidlom, sú pre vás vyznačené špeciálne parkovacie miesta pre invalidov.Ak máte problémy so vstupom alebo výstupom z terminálu a potrebujete pomoc, zavolajte obsluhu pokladne tlačidlom interkomu v oblasti vstupných alebo výstupných závor: pomôžu vám čo najskôr!Služba odbavovacej prepravy ponúka krehkým alebo zdravotne postihnutým osobám možnosť prepravy z lietadla na terminál az terminálu do lietadla v špeciálne vybavenom mikrobuse.(Podľa smernice EÚ (ES) 1107/2006 zodpovednosť za pomoc osobám so zníženou pohyblivosťou (PRM) v leteckej doprave preberajú letiská). 

V Egypte môžete nadviazať na služby poskytujúce Salmou Tomson pre handikepovaných.

Originál príhovor na stránke FB. 

Egypttourhendikephttps://www.facebook.com/egypttourhandicep· 

Po dlouhém rozhodování jsem se rozhodla založit tuto stránku, abych mohla dopřát a splnit sen i těm, který jsou nějakým způsobem hendikepovaný. 

 Spousta z nich hodně čte nebo sleduje v televizi dokumenty o Egyptě. Myslí si, že vzhledem k jejich hendikepu není možné tuto zemi navštívit a už vůbec ne zde cestovat a poznávat. A já se po letech práce jako osobní průvodce přesvědčila, že to jde. 

 Pár lidem jsem to umožnila s pomocí jejich rodiny a přátel, dokonce navštívit jeden z divů světa božské pyramidy v Gíze. 

 Nedávnou mě oslovila paní, „Salmy jaký výlet v Egyptě by jsi doporučila nevidomým?“ Můj mozek začal pracovat na plné obrátky. Bože co mohu v Egyptě ukázat nevidomým, když nic nevidí? Ale mozek zapracoval. Oni mají přeci hmat, čich i sluch. 

Takže již máme výlety naplánované. Postupně budu přidávat starší i nové příspěvky. Na všechny mám velkou prosbu, pokud máte ve svém okolí něho,můžete mu těchto možnostech povědět. Děkuji Salma

Podporte nás

Lepšia budúcnosť zdravotne postihnutým ľuďom

Pomôž nám podporiť našu misiu a prinášať pozitívne zmeny do životov ľudí. Vaša finančná podpora je kľúčom k našej schopnosti poskytovať dôležité služby a podporu tým, ktorí ju najviac potrebujú. Darujte dnes a pomôžte nám vytvárať lepšiu budúcnosť pre ťažko zdravotne postihnutých.